Doradca Technologiczny Działu Home & Personal Care

  • PL
  • EN

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: biuro w Ozorkowie lub częściowy home office w Centralnej Polsce oraz wizyty u klientów na terenie całej Polski

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Realizację polityki handlowej firmy na terenie całej Polski
  • Doradztwo technologiczne w zakresie stosowania surowców dla branży kosmetycznej i chemii gospodarczej

Zadania i wyzwania:

  • Prowadzenie projektów wdrażania nowych surowców
  • Wspieranie technologiczne zespołu oraz klientów
  • Aktywna współpraca z dostawcami w zakresie pozyskiwania informacji technologicznych
  • Wspólne spotkania z dostawcami i klientami w celu znalezienia najlepszych rozwiązań
  • Śledzenie trendów w branży kosmetycznej i chemii gospodarczej
  • Udział w szkoleniach, targach, sympozjach i konferencjach krajowych i zagranicznych
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych promujących nowe surowce
  • Raportowanie w zakresie kontaktów z klientami i prowadzonych projektów
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego - kosmetycznego, biotechnologicznego lub pokrewnego
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku technologa lub doradcy technologicznego
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów i tworzenia długotrwałych relacji z klientami
  • Rozwiniętych zdolności interpersonalnych i organizacyjnych
  • Samodzielności, inicjatywy i wytrwałości w działaniu
  • Zdolności szybkiego uczenia się
  • Dobrej organizacji pracy
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia merytoryczne krajowe i zagraniczne od strony technologicznej oraz językowej (bezpłatny kurs języka angielskiego)
  • Motywujący system wynagrodzeń połączony z premiami za dobry wynik sprzedażowy działu
  • Umowę o pracę oraz narzędzia pracy konieczne do wykonywania obowiązków: samochód służbowy, laptop, telefon.
  • Dofinansowanie do urlopu, fundusz socjalny
  • Opieka w Medicover, karta Benefit Systems

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez OQEMA Sp. z o.o. z siedzibą w Ozorkowie.”

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest OQEMA Sp. z o.o. –z siedzibą w Ozorkowie (95-035), ul. Łęczycka 3a. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług firmy OQEMA Sp. z o.o. oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści podanych danych, do ich poprawiania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Akceptuję