Przedstawiciel Regionalny – Surowce Kosmetyczne i Farmaceutyczne

  • PL
  • EN

Region: województwo wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie

Miejsce pracy : home office na terenie jednego z województw regionu

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Prowadzenie procesów sprzedaży w zakresie branż kosmetycznej, chemii gospodarczej i farmaceutycznej

Zadania i wyzwania:

  • Współpraca z obecnymi klientami i aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców w regionie
  • Utrzymywanie kontaktów i dobrych relacji z klientami poprzez wizyty handlowe
  • Analiza potrzeb i możliwości rozwoju współpracy
  • Prezentowanie oferty firmy w oparciu o wiedzę merytoryczną i materiały promocyjne
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego – preferowany kierunek – chemia kosmetyczna, biotechnologia lub pokrewne
  • Kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedzy na temat surowców kosmetycznych
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów i tworzenia długotrwałych relacji z klientami
  • Rozwiniętych zdolności interpersonalnych, organizacyjnych i negocjacyjnych
  • Samodzielności, inicjatywy i wytrwałości w działaniu
  • Zdolności szybkiego uczenia się
  • Dobrej organizacji pracy
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia merytoryczne krajowe i zagraniczne
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Umowę o pracę oraz narzędzia pracy konieczne do wykonywania obowiązków: samochód służbowy, laptop, telefon.
  • Opieka w Medicover, karta Benefit Systems, fundusz socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: mariusz.kredens@oqema.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez OQEMA Sp. z o.o. z siedzibą w Ozorkowie.”

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest OQEMA Sp. z o.o. –z siedzibą w Ozorkowie (95-035), ul. Łęczycka 3a. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług firmy OQEMA Sp. z o.o. oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści podanych danych, do ich poprawiania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Akceptuję