OQEMA Sp.zo.o oficjalnym dystrybutorem firmy Nanovetores Tecnologia S.A.

Z przyjemnością informujemy, że poszerzyliśmy naszą ofertę o wyspecjalizowane surowce aktywne brazylijskiej firmy Nanovetores Tecnologia S.A.

 

Firma Nanovetores Tecnologia S.A. wyspecjalizowała się w produkcji naturalnych substancji czynnych w systemie nano i mikro enkapsulacji. Technologia opracowana przez producenta ułatwia przenikanie substancji aktywnych w głąb warstw skóry co maksymalizuje ich efektywność działania.

 

Umożliwia również stabilizację i ochronę składników przed degradacją i niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.

 

Kapsułki Nanovatores mają strukturę biopolimeru lub lipidową, a ze względu na różne przeznaczenie mogą różnić się również powierzchnią:

Technologia ta umożliwia przedłużone uwalnianie substancji aktywnych poprzez działanie konkretnych czynników: wody, temperatury, pH, enzymów i tarcia.

W ofercie producenta znajdziemy surowce:

  • przeznaczone do skóry twarzy i ciała o działaniu przeciwzmarszczkowym, antyoksydacyjnym, nawilżającym, łagodzącym, regenerującym, ujędrniającym, wybielającym, przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybicznym.
  • przeznaczone do pielęgnacji skóry głowy i włosów o działaniu regenerującym, wzmacniającym, kondycjonującym, pobudzającym wzrost i przeciwłupieżowym.

Więcej informacji w ofercie OQEMA