Aktualności - OQEMA Polska

  • PL
  • EN

Aktualności

OQEMA poszerza zakres współpracy z Synthomerem w Polsce!

OQEMA poszerza zakres współpracy z Synthomerem w Polsce!Synthomer, z sukcesami współpracujący z Grupą OQEMA w wielu krajach europejskich, poszerza właśnie sieć dystrybucyjną OQEMA Group o Polskę.

Mamy ogromna przyjemność ogłosić, iż OQEMA sp. z o.o. od 1. stycznia 2024 roku, zostaje wyłącznym dystrybutorem chemicznego koncernu Synthomer w Polsce.

więcej »

Współpraca z Lanxess

Współpraca z LanxessZ dumą informujemy, że kolejny renomowany Producent, jakim jest firma Lanxess, postanowił nam zaufać i przekazać do obsługi swój biznes z zakresu biocydów na rynku polskim.

więcej »

Zaproszenie na targi HPCI 27-28.09.2023

Zaproszenie na targi HPCI 27-28.09.2023Z przyjemnością pragniemy poinformować wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientów, partnerów oraz pasjonatów branży, że OQEMA Poland będzie miała swoje stoisko podczas targów HPCI w Warszawie. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 września i będzie stanowić doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami, produktami i rozwiązaniami w naszej dziedzinie.

więcej »

Wpływ kolagenu rybiego na układ kostno-stawowy

Wpływ kolagenu rybiego na układ kostno-stawowyKolagen rybi jest jednym z najbardziej popularnych suplementów diety na rynku i słynie z korzystnego wpływu na układ kostno-stawowy. Kolagen to białko, które występuje w organizmie ludzkim i zwierzęcym. W szczególności, kolagen rybi jest bogatym źródłem kolagenu typu I, który jest głównym białkiem budującym skórę, kości, ścięgna i chrząstki.

więcej »

Kolagen rybi - charakterystyka i zastosowanie

Kolagen rybi - charakterystyka i zastosowanie Kolagen rybi to białko o strukturze fibrylarnej, które jest podobne do kolagenu występującego w skórze, włosach i paznokciach człowieka. W odróżnieniu od kolagenu wołowego, kolagen rybi charakteryzuje się wyższą biodostępnością i lepszą przyswajalnością przez organizm.

więcej »

BIOMER Maycos

BIOMER Maycos
INCI: Potato Starch Modified

Biomer to zagęstnik roślinny odpowiedni do wszystkich emulsji i hydrożeli. Biomer otrzymywany jest ze skrobi ziemniaczanej.

więcej »

Kwas hialuronowy HAPLEX OQEMA & BLOOMAGE BIOTECH

Kwas hialuronowy HAPLEX OQEMA & BLOOMAGE BIOTECH
HAPLEX jest hialuronianem sodu jakości spożywczej, opracowanym przez firmę Bloomage Biotech, która posiada ponad 20 letnie doświadczenie w produkcji oraz badaniach nad hialuronianem sodu co gwarantuje stabilność i niezawodność naszego produktu.

więcej »

Karagen

Karagen
Karagen to naturalnie występujący węglowodan, który jest pozyskiwany z czerwonych wodorostów morskich. Karagne ma szczególnie duże zastosowanie w przemyśle spożywczym. Może on występować jako zagęstnik, stabilizator lub substancja żelująca. Karagen ma przypisany numer E407.

więcej »

Targi HPCI w Warszawie

Targi HPCI w Warszawie
Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznej edycji targów HPCI w Warszawie.

Cieszymy się, że spotkaliście się z nami!

więcej »

Hydrolaty - nowy katalog

Hydrolaty - nowy katalog
Hydrolaty to cenny produkt pozyskiwany w procesie wytwarzania olejków eterycznych. Charakteryzują się delikatnym, subtelnym zapachem. Produkty nie wywołują podrażnień, nie uczulają, są dedykowane dla skóry wrażliwej, skłonnej do alergii.

więcej »

PCI Days 2021

PCI Days 2021
Oqema Polska wzięła udział w tegorocznej edycji PCI Days, międzynarodowych targów dedykowanych do przemysłu Kosmetycznego i Farmaceutycznego.

więcej »

Native Rainforest oil

Native Rainforest oilPrezentujemy absolutnie innowacyjny, wyjątkowy i wysoko ceniony niebieski olejek, pozyskiwany z subtropikalnych lasów deszczowych, znany na świecie jako olejek z palisandru lub róży australijskiej. Produkt jest przykładem etycznego pozyskiwania dziewiczego materiału w określonym celu.

więcej »

Jak skutecznie zastąpić syntetyczne polimery w produktach kosmetycznych?

Jak skutecznie zastąpić syntetyczne polimery w produktach kosmetycznych?Szanowni Państwo, 16 stycznia 2018 r. Komisja UE przyjęła "Europejska strategia na rzecz tworzyw sztucznych w gospodarce o obiegu zamkniętym". Jest to inicjatywa mająca na celu ochronę środowiska, zwłaszcza morskiego, przed zanieczyszczeniem tworzywami sztucznymi i ich pozostałościami, czy to w skali makro, czy mikro. Komisja Europejska dąży do osiągnięcia różnych celów w zakresie ograniczenia zużycia tworzyw sztucznych w wielu sektorach przemysłu do 2030 r.

więcej »

ESSECO wchodzi na rynek polski z firmą Oqema Sp. z o.o.

ESSECO wchodzi na rynek polski z firmą Oqema Sp. z o.o.
ESSECO europejski producent wodorowęglanu amonu spożywczego wchodzi na rynek polski z firmą Oqema Sp.zo.o. Wodorowęglan amonu spożywczy stosowany jest przeważnie w branży cukierniczej w produkcji ciastek, biszkoptów i wafli, pomaga wypiekom uzyskać odpowiedni kształt.

więcej »

Home and Personal Care Ingredients


Z okazji IX edycji targów Home and Personal Care Ingredients Central and Eastern Europe Exhibition mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr 441.

więcej »

Oqema na IN COSM w Paryżu


Grupa Oqema brała udział w największej imprezie na poziomie europejskim branży kosmetycznej IN COSMETICS odbywającej się w tym roku w Paryżu.

więcej »

ECS w Norymberdze


Grupa Oqema brała udział w międzynarodowych targach ECS 2019 odbywających się w marcu w Norymberdze, Niemcy.

więcej »

Japoński owoc Yuzu - mały cytrus o wielkiej mocy!

Owoc Yuzu
Na świecie istnieje wiele owoców, które, choć są powszechne w swoich miejscach pochodzenia, są mało znane poza nimi. Jednym z takich owoców jest yuzu, owoc cytrusowy pochodzący z Azji, który zyskał uznanie na międzynarodowej scenie kulinarnej za swoje niepowtarzalne walory smakowe.

więcej »

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt plików cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest OQEMA Sp. z o.o. –z siedzibą w Ozorkowie (95-035), ul. Łęczycka 3a. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług firmy OQEMA Sp. z o.o. oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści podanych danych, do ich poprawiania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Akceptuję