Aktualności - OQEMA Polska

  • PL
  • EN

Aktualności

PCI Days 2021

PCI Days 2021
Oqema Polska wzięła udział w tegorocznej edycji PCI Days, międzynarodowych targów dedykowanych do przemysłu Kosmetycznego i Farmaceutycznego.

więcej »

Native Rainforest oil

Native Rainforest oilPrezentujemy absolutnie innowacyjny, wyjątkowy i wysoko ceniony niebieski olejek, pozyskiwany z subtropikalnych lasów deszczowych, znany na świecie jako olejek z palisandru lub róży australijskiej. Produkt jest przykładem etycznego pozyskiwania dziewiczego materiału w określonym celu.

więcej »

Jak skutecznie zastąpić syntetyczne polimery w produktach kosmetycznych?

Jak skutecznie zastąpić syntetyczne polimery w produktach kosmetycznych?Szanowni Państwo, 16 stycznia 2018 r. Komisja UE przyjęła "Europejska strategia na rzecz tworzyw sztucznych w gospodarce o obiegu zamkniętym". Jest to inicjatywa mająca na celu ochronę środowiska, zwłaszcza morskiego, przed zanieczyszczeniem tworzywami sztucznymi i ich pozostałościami, czy to w skali makro, czy mikro. Komisja Europejska dąży do osiągnięcia różnych celów w zakresie ograniczenia zużycia tworzyw sztucznych w wielu sektorach przemysłu do 2030 r.

więcej »

ESSECO wchodzi na rynek polski z firmą Oqema Sp. z o.o.

ESSECO wchodzi na rynek polski z firmą Oqema Sp. z o.o.
ESSECO europejski producent wodorowęglanu amonu spożywczego wchodzi na rynek polski z firmą Oqema Sp.zo.o. Wodorowęglan amonu spożywczy stosowany jest przeważnie w branży cukierniczej w produkcji ciastek, biszkoptów i wafli, pomaga wypiekom uzyskać odpowiedni kształt.

więcej »