OQEMA Polska laureatem konkursu

  • PL
  • EN

OQEMA Polska laureatem konkursu "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej"

OQEMA Polska laureatem konkursu "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej" zorganizowanego przez XXVIII edycja ogólnopolskiego konkursu "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej" Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi.

OQEMA Polska laureatem konkursu

W dniu 16.11.2021 odbyła się gala podsumowująca działania prewencyjno-promocyjne realizowane przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi w roku 2021. Podczas uroczystego podsumowania działań prewencyjnych wręczono nagrody i wyróżnienia tegorocznym zwycięzcom etapu regionalnego XXVIII edycji ogólnopolskiego konkursu "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej". Celem konkursu jest promowanie pracodawców, którzy organizują pracę w sposób zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników oraz przestrzeganie przepisów prawa pracy, w tym dotyczących legalności zatrudnienia. W kategorii zakładów zatrudnionych od 50 do 249, 2 miejsce zajęła OQEMA Sp. z o.o.. Gratulacje dla wszystkich pracowników, jest to wynikiem Waszej pracy. W imieniu firmy nagrodę odebrał Zbigniew Kopeć, Plant Manager w OQEMA Sp. z o.o. Ozorków.

Więcej informacji pod adresem: https://lodz.pip.gov.pl/pl/Aktualnosci/130845,gala-podsumowujaca-dzialania-prewencyjno-promocyjne-realizowane-przez-okregowy-inspektorat-pracy-w-lodzi-w-roku-2021.html

powrót »