OQEMA przejmuje dystrybucję krzemionek Evonik dla branży spożywczej z dniem 01 stycznia 2022 na terenie Polski.- OQEMA Polska

  • PL
  • EN

OQEMA przejmuje dystrybucję krzemionek Evonik dla branży spożywczej z dniem 01 stycznia 2022 na terenie Polski.

Z przyjemnością i dumą Oqema Sp. z o.o. poszerzy dystrybucję krzemionek Evonik o rynek spożywczy w Polsce. Będąc zaufanych i wieloletnim partnerem firmy Evonik w dystrybucji krzemionek na polskim rynku dla aplikacji przemysłowych, kosmetycznych i farmaceutycznych. Oqema Polska zacznie obsługiwać klientów rynku spożywczego z początkiem 2022 roku. Produkty Evonik będą doskonałym uzupełnieniem oferty surowców spożywczych dla istniejących i nowych klientów Oqema Sp. z o.o.

OQEMA Polska laureatem konkursu

Evonik jest niekwestionowanych liderem na świecie w produkcji krzemionek i jedynym producentem produkującym zarówno krzemionki płomieniowe hydrofilowe jak i płomieniowe hydrofobowe. Takie marki produktów jak AEROSIL®, AEROXIDE®, AERODISP®, SIPERNAT®, ZEOFREE®, SPHERILEX®, ZEOPHARM® są znane na całym świecie i są synonimem najwyższej jakości.

OQEMA Polska wchodzi w OQEMA GROUP z centralą w Monchengladbach, Niemcy, jednego z 10 największych dystrybutorów produktów chemicznych w Europie. OQEMA Group będzie świętowała 100-lecie w 2022 roku. Oddział w Polsce funkcjonuję od 23 lat, posiada magazyn centralny o powierzchni ponad 10 000 m2, certyfikowany w standardach ISO 9001:2015; GMP, IFS, Fami-QS.

Szanownych klientów zapraszamy do współpracy, zawsze staramy się dostarczyć najlepszy serwis dla naszych klientów nawet w tak trudnych i niepewnych warunkach rynku chemicznego jak obecnie.

powrót »