OQEMA Sp. z o.o. wyłącznym dystrybutorem firmy DERMALAB Co., Ltd.- OQEMA Polska

  • PL
  • EN

OQEMA Sp. z o.o. wyłącznym dystrybutorem firmy DERMALAB Co., Ltd.

DERMALAB Co., Ltd. jest koreańską firmą specjalizującą się wytwarzaniu aktywnych substancjach kosmetycznych produkowanych z wykorzystaniem naturalnych składników i innowacyjnej technologii.

DERMALAB Co., Ltd. wraz z koreańskimi i zagranicznymi uniwersytetami oraz organizacjami badawczo-rozwojowymi. prowadzi badania w zakresie naturalnych produktów dla skóry, łącząc tradycyjną wiedzę oraz nowe trendy.

Celem DERMALAB Co., Ltd. jest podążanie za odwiecznym marzeniem ludzi o zdrowej i młodej skórze.

Więcej informacji w katalogu do pobrania https://oqema.pl/strefa-klienta/substancje-aktywne oraz ofercie OQEMA.

powrót »

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt plików cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest OQEMA Sp. z o.o. –z siedzibą w Ozorkowie (95-035), ul. Łęczycka 3a. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług firmy OQEMA Sp. z o.o. oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści podanych danych, do ich poprawiania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Akceptuję