Firma OQEMA Sp. z o.o. otrzymała międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2015 w zakresie produkcji, konfekcjonowania oraz dystrybucji surowców chemicznych dla przemysłu.- OQEMA Polska

  • PL
  • EN

Firma OQEMA Sp. z o.o. otrzymała międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2015 w zakresie produkcji, konfekcjonowania oraz dystrybucji surowców chemicznych dla przemysłu.

W lipcu 2018 audytor z instytucji certyfikującej Bureau Veritas pozytywnie ocenił działanie systemu zarządzania jakością przyznając firmie OQEMA Sp. z o.o. certyfikat ISO 9001:2015.

Zakończony sukcesem proces certyfikacji to efekt zaangażowania firmy w ciągłą poprawę jakości produktów oraz dążenia do spełnienia wymagań klientów.

Wysoki poziom zaufania jakim cieszą się nasze produkty wśród odbiorców zobowiązują nas do niezwykłej troski o jakość proponowanych przez nas rozwiązań.

Certyfikat ISO to gwarancja konkretnych korzyści dla odbiorcy, to pewność stabilnej jakości wyrobów i koncentracji na Kliencie.

Certyfikat ISO

Certyfikaty ISO

powrót »

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt plików cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest OQEMA Sp. z o.o. –z siedzibą w Ozorkowie (95-035), ul. Łęczycka 3a. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług firmy OQEMA Sp. z o.o. oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści podanych danych, do ich poprawiania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Akceptuję