Hydrolaty - nowy katalog- OQEMA Polska

  • PL
  • EN

Hydrolaty - nowy katalog

Hydrolaty to cenny produkt pozyskiwany w procesie wytwarzania olejków eterycznych. Charakteryzują się delikatnym, subtelnym zapachem. Produkty nie wywołują podrażnień, nie uczulają, są dedykowane dla skóry wrażliwej, skłonnej do alergii. Charakteryzują się fizjologicznym pH. To produkty dedykowane do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Oferowane produkty nie zawierają konserwantów.

Hydrolaty dostępne na stanie magazynowym:

  • Hydrolat z róży damasceńskiej INCI: Rosa damascena floral water
  • Hydrolat z melisy INCI: Melissa officinalis Floral Water
  • Hydrolat z rumianku rzymskiego INCI: Anthemis nobilis floral water

Hydrolaty - nowy katalog

Zapraszamy do kontaktu z Zespołem Home& Personal Care

powrót »

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt plików cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest OQEMA Sp. z o.o. –z siedzibą w Ozorkowie (95-035), ul. Łęczycka 3a. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług firmy OQEMA Sp. z o.o. oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści podanych danych, do ich poprawiania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Akceptuję