Native Rainforest oil- OQEMA Polska

  • PL
  • EN

Native Rainforest oil

Native Rainforest oilINCI: Dysoxylum fraserianum Wood Oil
Producent: Native Extracts
Dystrybutor: OQEMA Sp. z o.o.

Prezentujemy absolutnie innowacyjny, wyjątkowy i wysoko ceniony niebieski olejek, pozyskiwany z subtropikalnych lasów deszczowych, znany na świecie jako olejek z palisandru lub róży australijskiej. Produkt jest przykładem etycznego pozyskiwania dziewiczego materiału w określonym celu. Żadne żywe drzewa nie są niszczone, aby pozyskać ten olejek. Swoją unikatową, niebieską barwę zawdzięcza obecności węglowodoru ? Guaiazulenu. Charakteryzuje się cudownym zapachem świeżego lasu. A drzewo Rose Mahogany, z którego pozyskujemy olejek zawdzięcza swoją nazwę przyjemnemu różanemu zapachowi świeżo ściętej kory. Oprócz unikalnego profilu zapachowego wykazuje właściwości przeciwutleniające, przeciwbakteryjne, nawilżające w zastosowaniach kosmetycznych. To nowe odkrycie stwarza możliwości dla branży kosmetycznej wprowadzenia bezalergenowego i naturalnego profilu zapachowego niebieskiego olejku eterycznego.Przeznaczenie:

Toniki, mgiełki do twarzy, peelingi i maski detoksykujące, szampony i odżywki, dezodoranty, naturalne perfumy. Odpowiedni dla specjalistycznych produktów kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji cery trądzikowej.

Dozowanie: 0.2 - 5.0%
Postać:Oleista ciecz o niebieskiej barwie, o charakterystycznym zapachu

powrót »

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt plików cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest OQEMA Sp. z o.o. –z siedzibą w Ozorkowie (95-035), ul. Łęczycka 3a. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług firmy OQEMA Sp. z o.o. oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści podanych danych, do ich poprawiania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Akceptuję