Nowa Grupa Produktów w ofercie spożywczej.- OQEMA Polska

  • PL
  • EN

Nowa Grupa Produktów w ofercie spożywczej.

Odpowiadając na zapytania klientów ciągle pracujemy na poszerzaniu oferty w branży spożywczej tak by zapewnić kompleksowe zaopatrzenie producentów...

Syrop glukozowy w proszku, fruktoza krystaliczna, maltodekstryny i skrobia kukurydziana E1422 poszerzają ofertę działu spożywczego w Oqema Sp.zoo.

Nasza wykwalifikowana kadra doradców technologicznych służy wsparciem technicznym w zakresie wdrażania naszych nowych surowców w różnych aplikacjach.

Zapraszamy do współpracy!

powrót »

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt plików cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest OQEMA Sp. z o.o. –z siedzibą w Ozorkowie (95-035), ul. Łęczycka 3a. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług firmy OQEMA Sp. z o.o. oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści podanych danych, do ich poprawiania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Akceptuję