Oqema Polska przedstawia produkty firmy Ecogreen Oleochemicals GMBH- OQEMA Polska

  • PL
  • EN

Oqema Polska przedstawia produkty firmy Ecogreen Oleochemicals GMBH

Oqema Polska przedstawia produkty firmy Ecogreen Oleochemicals GMBH z grupy alkohole cukrowe. sorbitol, ksylitol i maltitol mają szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym i innych.

Sorbitol jest stosowany jako składnik bazowy, słodzik i substancja utrzymująca wilgotność w kosmetykach i farmaceutykach, np. tabletkach, pastach do zębów, syropach przeciwkaszlowych lub płynach do płukania ust.

W przemyśle spożywczym produkt ten jest stosowany i wymieniony jako dodatek do żywności z numerem E 420. Jako alternatywa dla gliceryny, Sorbitol może być stosowany w różnych aplikacjach technicznych, takich jak środki pomocnicze do tekstyliów i poliuretanów.

powrót »

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt plików cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest OQEMA Sp. z o.o. –z siedzibą w Ozorkowie (95-035), ul. Łęczycka 3a. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług firmy OQEMA Sp. z o.o. oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści podanych danych, do ich poprawiania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Akceptuję