Nasza odpowiedzialność - OQEMA Polska

  • PL
  • EN

Nasza odpowiedzialność

Wiemy, jak ważną rolę odgrywają zrównoważony rozwój i jakość – zarówno z perspektywy gospodarczej, jak i ekologicznej. Dlatego nasze obowiązki wobec środowiska naturalnego i społeczeństwa traktujemy równie poważnie, jak nasze zobowiązania w stosunku do klientów.

W centrali naszej firmy istnieje Dział Zgodności Prawnej, odgrywający rolę koordynacyjną w skali całej grupy OQEMA. Jego podstawowym zadaniem jest zapewnienie zgodności ze wszystkimi obowiązującymi przepisami prawnymi w skali całej Grupy, a ponadto – w przypadku wdrażania certyfikowanych standardów – gwarantuje utrzymanie wysokiego poziomu jakości i bezpieczeństwa w Grupie OQEMA.

 

Certyfikat ISO

Certyfikaty ISO

Certyfikat GMP

Certyfikaty GMP

Certyfikat BIO

Certyfikaty BIO

Certyfikat IFS

Certyfikaty IFS

Certyfikat Fami-QS

Certyfikaty Fami-QS

Polityka jakości

Polityka jakości

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt plików cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest OQEMA Sp. z o.o. –z siedzibą w Ozorkowie (95-035), ul. Łęczycka 3a. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług firmy OQEMA Sp. z o.o. oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści podanych danych, do ich poprawiania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Akceptuję