Ogólne Warunki Współpracy - OQEMA Polska

  • PL
  • EN

Ogólne Warunki Współpracy

Ogólne Warunki Współpracy z OQEMA Polska

W tym miejscu umieszczamy podstawowe zasady współpracy z naszymi partnerami biznesowymi – klientami i dostawcami towarów i usług.
Ze swojej strony przykładamy ogromną wagę aby dobrze spełniać oczekiwania naszych klientów. W celu usprawnienia procesów umieściliśmy dla Państwa warunki zakupów ( dla dostawców towarów i usług), warunku sprzedaży oraz formularz i cennik dotyczący opakowań zwrotnych – dla naszych klientów.
Uprzejmie prosimy się zapoznać z naszymi warunkami – to pomaga unikać nieporozumień i dodatkowych kosztów.
Stawiamy na przejrzystość zasad, jakość i profesjonalizm – i tego też oczekujemy od naszych partnerów.

  1. Ogólne warunki sprzedaży [221 KB]
  2. Ogólne Warunki Zamówień pomiędzy Dostawca Towarow i Uslug [160,4 KB]
  3. General Terms and Conditions for Supplies ENG [296,2 KB]
  4. Cennik opakowań zwróconych [13,8 KB]
  5. Zgłoszenie zwrotu opakowań [39,9 KB]

Strategia podatkowa [220,0 KB]

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt plików cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest OQEMA Sp. z o.o. –z siedzibą w Ozorkowie (95-035), ul. Łęczycka 3a. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług firmy OQEMA Sp. z o.o. oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści podanych danych, do ich poprawiania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Akceptuję