GMP - OQEMA Polska

  • PL
  • EN

GMP

GMP (Good Manufacturing Practice)Dobra Praktyka Produkcyjna ­ to szereg działań mających na celu zapewnienie powtarzalności i jednorodności wyrobów poprzez ścisłą kontrolę nad całym procesem produkcji zaczynając od działu zaopatrzenia poprzez magazynowanie surowców, wyrobów, ich produkcję, pakowanie, znakowanie i dalszą dystrybucję. Ma na celu zachowanie czystości surowca, wyrobu od wszelkich obcych substancji fizycznych, chemicznych i szkodliwej mikroflory.

Dobra Praktyka Produkcyjna jest stosowana w odniesieniu do przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, kosmetycznego.
Zasady GMP są wdrożone i stosowane w OQEMA od 2013 roku.

Certyfikat GMP

Certyfikaty GMP

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt plików cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest OQEMA Sp. z o.o. –z siedzibą w Ozorkowie (95-035), ul. Łęczycka 3a. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług firmy OQEMA Sp. z o.o. oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści podanych danych, do ich poprawiania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Akceptuję