OQEMA group

  • PL
  • EN

Grupa OQEMA

Założona w 1922 roku Grupa OQEMA konsekwentnie się rozwija.

Przez ostatnie lata nasz rozwój w całej Europie sprawił, że staliśmy się jednym z wiodących globalnych dystrybutorów podstawowych oraz specjalistycznych produktów chemicznych. Nasz pionierski duch i przedsiębiorcze podejście zaowocowało udoskonalonymi możliwościami i znajomością rynku. Nasza strategiczna sieć dostaw zapewnia, że jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz i kiedy nas potrzebujesz!

Witaj w naszym świecie!

Więcej informacji o OQEMA group znajdziesz na stronie: www.oqema.com

mapa

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt plików cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest OQEMA Sp. z o.o. –z siedzibą w Ozorkowie (95-035), ul. Łęczycka 3a. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług firmy OQEMA Sp. z o.o. oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści podanych danych, do ich poprawiania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Akceptuję