ISO 9001:2015 - OQEMA Polska

  • PL
  • EN

ISO 9001:2015

Jako firma zajmująca się dystrybucją chemikaliów uważamy jakość za zagadnienie o kluczowym znaczeniu w każdym miejscu i czasie. Zgodnie z zasadą, że wizytówką firmy są jej pracownicy, duży nacisk kładziemy na kwalifikacje i doskonalenie naszego personelu. Obowiązujący w Grupie OQEMA System Zarządzania Jakością obejmuje między innymi programy szkolenia pracowników.

Certyfikat ISO

Certyfikaty ISO

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt plików cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest OQEMA Sp. z o.o. –z siedzibą w Ozorkowie (95-035), ul. Łęczycka 3a. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług firmy OQEMA Sp. z o.o. oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści podanych danych, do ich poprawiania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Akceptuję