OLEJKI ETERYCZNE nowa linia składników w ofercie kosmetycznej i detergentowej.- OQEMA Polska

  • PL
  • EN

OLEJKI ETERYCZNE nowa linia składników w ofercie kosmetycznej i detergentowej.

Olejki eteryczne
W naszej ofercie już można znaleźć olejki eteryczne stosowane jako substancje aktywne, zapachowe, konserwujące oraz aromaterapeutyczne.

W specjalnie wyselekcjonowanym zestawie olejków pojawiły się m.in. olejek z drzewa herbacianego, z trawy cytrynowej, z mięty pieprzowej, cytrynowy, pomarańczowy, rozmarynowy, bergamotkowy, goździkowy, lawendowy, eukaliptusowy, sosnowy oraz geraniowy.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym katalogiem:

Zapraszamy do współpracy!
Zespół Home & Personal Care.

powrót »

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt plików cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest OQEMA Sp. z o.o. –z siedzibą w Ozorkowie (95-035), ul. Łęczycka 3a. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług firmy OQEMA Sp. z o.o. oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści podanych danych, do ich poprawiania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Akceptuję