OQEMA poszerza zakres współpracy z Synthomerem w Polsce!
- OQEMA Polska

  • PL
  • EN

OQEMA poszerza zakres współpracy z Synthomerem w Polsce!

OQEMA poszerza zakres współpracy z Synthomerem w Polsce!Synthomer, z sukcesami współpracujący z Grupą OQEMA w wielu krajach europejskich, poszerza właśnie sieć dystrybucyjną OQEMA Group o Polskę.

Mamy ogromna przyjemność ogłosić, iż OQEMA sp. z o.o. od 1. stycznia 2024 roku, zostaje wyłącznym dystrybutorem chemicznego koncernu Synthomer w Polsce.

Synthomer jako innowacyjny producent wysokiej jakości surowców chemicznych od lat plasuje się wśród globalnych liderów rynku dyspersji polimerowych do przemysłu powłok, klejów i chemii budowlanej.

Współpraca będzie obejmować głównie obszar dyspersji oraz re-dyspergowalnych proszków polimerowych. W związku z podpisana umową z Synthomer , do naszej dystrybucji trafią produkty z działu Coatings and Costruction Solutions, miedzy innymi takie marki dobrze znanych i cenionych produktów jak:
Lipaton™
Emultex™
Revacryl™
Plextol™
Axilat™
Lipren™

OQEMA Polska jako znaczący dystrybutor surowców chemicznych wciąż poszerza swoje portfolio produktów i usług, kładąc duży nacisk na zmniejszenie złożoności po stronie klientów jak i dostawców, usprawniając procesy zakupowe oraz logistyczne, zapewniając wsparcie techniczne oraz gotowe rozwiązania produktowe.

Produkty te będą doskonałym uzupełnieniem naszej oferty do branż chemii budowlanej, farb i lakierów oraz klejów, obejmującej dotychczas wiele innego typu komplementarnych surowców.

powrót »

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt plików cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest OQEMA Sp. z o.o. –z siedzibą w Ozorkowie (95-035), ul. Łęczycka 3a. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług firmy OQEMA Sp. z o.o. oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści podanych danych, do ich poprawiania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Akceptuję