Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach HPCI 2023!- OQEMA Polska

  • PL
  • EN

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach HPCI 2023!

Wasza obecność i zaangażowanie uczyniły te targi wyjątkowym wydarzeniem. To była dla nas ogromna przyjemność poznać Was, dzielić się naszymi innowacjami i wymieniać pomysły na przyszłość branży kosmetycznej.

Dziękujemy jeszcze raz za Wasze wsparcie i obecność na targach HPCI 2023. Czekamy na kontynuację naszych relacji i wspólną pracę nad kolejnymi projektami. Do zobaczenia na przyszłorocznych targach!

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasz stoisku na targach HPCI 2023! powrót »

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt plików cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest OQEMA Sp. z o.o. –z siedzibą w Ozorkowie (95-035), ul. Łęczycka 3a. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług firmy OQEMA Sp. z o.o. oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści podanych danych, do ich poprawiania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Akceptuję