Zaproszenie na targi HPCI 27-28.09.2023- OQEMA Polska

  • PL
  • EN

Zaproszenie na targi HPCI 27-28.09.2023

Zaproszenie na targi HPCI 27-28.09.2023

Z przyjemnością pragniemy poinformować wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientów, partnerów oraz pasjonatów branży, że OQEMA Poland będzie miała swoje stoisko podczas targów HPCI w Warszawie. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 września i będzie stanowić doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami, produktami i rozwiązaniami w naszej dziedzinie.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie nasz profesjonalny zespół będzie dostępny, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, przedstawić naszą ofertę oraz omówić możliwości współpracy.

Miejsce: Warszawskie Międzynarodowe Centrum Expo EXPO XXI, hala nr. 4, stoisko 101

Czekamy tam na Ciebie!

powrót »

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt plików cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest OQEMA Sp. z o.o. –z siedzibą w Ozorkowie (95-035), ul. Łęczycka 3a. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług firmy OQEMA Sp. z o.o. oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści podanych danych, do ich poprawiania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Akceptuję